Ontmoetingsreis Bolsward-Oeganda 2026

Ontmoetingsreis  Gasthuiskerk – St. Stephen

“Wij een kerk zij een kerk”

Op dit moment is er nog geen zekerheid over de periode in 2026 wanneer we een reis naar onze zustergemeente kunnen maken. Mogelijk in maart, april of mei 2026. Het verblijf is dan één week. Mocht je belangstelling hebben neem dan contact op met Johannes Holwerda.

We verblijven dan in het guesthouse in Lukomera of in Luwero. Een dorpje op ongeveer 2 uur rijden van de hoofdstad Kampala. In Lukomera is dus onze zuster gemeente van de St.Stephen church. Het guesthouse in Lukomera wordt tijdens ons verblijf beheerd door onze gemeenteleden Johannes en Gé Holwerda die ons die week ook zullen begeleiden. Mocht het guesthouse in Lukomera niet beschikbaar zijn dan kunnen we verblijven in een guesthouse van de kerk in Luwero.

Indicatie van de kosten – plus minus € 1175

Er zijn dan natuurlijk ontmoetingen met gemeenteleden van onze zustergemeente en bezoeken we de kerkdienst op zondag in de St.Stephens church. Daarnaast maken we contact met de dorpsbewoners en bekijken we de omgeving waar de mensen wonen.

Wat zijn de activiteiten vanuit de werkgroep Oeganda van de Gasthuiskerk:

Ondersteuning van de basisschool op velerlei manieren. Schoolmeubilair en boeken maar ook ondersteuning van kinderen die het schoolgeld niet kunnen betalen
Ondersteuning van onze zustergemeente van de St.Stephen van bijvoorbeeld het jeugdwerk.
Ondersteuning Plaatselijke Kliniek. Sinds kort konden we een ambulance aanschaffen. In de afgelopen tijd konden we ook een bloed testapparaat en een echoapparaat aanschaffen

Voor inlichtingen:

Johannes Holwerda / 572554 / 06-19283304 j.holwerda50@gmail.com